lt
Pasirinkite datas
Apgyvendinimas
Unikali patirtis!
Kupė miegamasis vagonas
Hostelis

Palapinių miestelyje skirta vieta mažai palapinei, nuo 1 iki 4 vietų.

Vieta mažai palapinei

Palapinių miestelyje skirta vieta didelei palapinei, nuo 5 iki 10 vietų.

Vieta didelei palapinei

Kemperio vieta turi elektros ir vandens prisijungimo galimybę. Elektros ir vandens sąnaudos įskaičiuotos į vietos kainą.

Vieta kemperiui

Kemperio vieta turi elektros ir vandens prisijungimo galimybę. Elektros ir vandens sąnaudos įskaičiuotos į vietos kainą.

Vieta prikabinamam nameliui su automobiliu

Dviviečiame kambaryje įrengtas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius, elektrinis virdulys, darbo stalas, spinta. Kambaryje yra vonios kambarys su dušu. Veikia bevielis internetas.

Dvivietis kambarys

Triviečiame e kambaryje (viena dvigulė ir viena viengulė lovos) įrengtas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius, elektrinis virdulys, darbo stalas, spinta. Kambaryje yra vonios kambarys su dušu. Veikia bevielis internetas.

Trivietis kambarys

Keturviečiame kambaryje (viena dvigulė ir dvi viengulės lovos) įrengtas oro kondicionierius, plokščiaekranis televizorius, elektrinis virdulys, darbo stalas, spinta. Kambaryje yra vonios kambarys su dušu. Veikia bevielis internetas

Keturvietis kambarys
Penkiavietis kambarys

Namelis pritaikytas gyvenimui 4 asmenims. Pirmajame namelio aukšte yra miegamasis su dvigule lova, maža virtuvė, vonios kambarys su dušu. Antrajame aukšte – kambarys su dvejomis atskiromis lovomis. Namelyje yra šaldytuvas, plokščiaekranis televizorius, elektrinis virdulys.

Namelis
VIP namukas su baseinu
VIP namukas 2-vietis
Žmonės ir transporto priemonės
Suaugusieji (16+)
Vaikai (3-12)
Gyvūnai
Motociklas
Automobilis
Mikroautobusas
Kita
Patalynė
Griliaus nuoma
Sauna
Kubilas
Dviračiai
Baseinas
Jūsų užsakymas

Nuo: : Viso: Nakt.
Pradėkite nuo datų pasirinkimo
  • Pavadinimas
  • Kaina
  • Kiekis
  • Suma
Iš viso:

Klaipėdos pl. 33i, Nemirseta

Emailinfo@palangacamping.lt

Tel+370 60088811

Pajūrio regioninio parko teritorijoje
Teritorija apsupta pajūrio miško, su daugybe želdynų pačioje teritorijoje ir šalia jos. Visa kempingo teritorija sutvarkyta, aptverta, apšviesta, joje esantys keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korėtomis trinkelėmis. Vietos, skirtos palapinėms ir automobiliams – veja su drenuojančiu žvyro/skaldos pasluoksniu, visa kita teritorija – veja.
600 metrų atstumu nuo jūros
Palangos kempingas Compensa įsikūręs itin strategiškai patogioje vietoje. 600m iki jūros 11km iki Palangos oro uosto 21km iki Klaipėdos jūrų uosto 5.3km iki Palangos miesto centro Apie 20km iki Klaipėdos 200m iki Pajūrio dviračių tako
Mažosios Lietuvos dvaro sodybos stilius
Išskirtinis Palangos kempingas yra ne tik unikalioje vietoje, bet ir patrauklus savo architektūra. Statant jį, siekta išlaikyti Mažosios Lietuvos regionui būdingos dvaro sodybos stilių, todėl kempingo pastatai pasižymi tradicine XX amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais
Teritorijos dydis: 59189 m2
Kempingo teritoriją sudaro 59189 m2 sklypas. Jame galima apsigyventi palapinėse, nameliuose ant ratų (kemperiuose), poilsio nameliuose ar viešbutyje. Apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse galės pasinaudoti maisto gaminimo, sanitarinėmis higieninėmis patalpomis bei savitarnos skalbykla.
Jūs nepasirinkote gyvenimo vietos kempinge. Prašome pasirinkti vieną iš siūlomų variantų. Tą galėsite padaryti ir atvykę, bet gali būti kad vietos bus užsakytos arba rezervuotos.
Tęsti registraciją
Atgal
Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis, Jūsų rezervacija bus patvirtinta per artimiausias kelias valandas ir gausite info el. paštu.
Uždaryti
Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis, Jūsų rezervacija patvirtinta.
Uždaryti
Vardas, Pavardė
El. Paštas
Telefonas
Patvirtinti
Atšaukti